امروز جمعه 02 مهر 1400
lawman.cloob24.com
0
جناب آقای …
رییس محترم شعبه …. بدوی / تجدیدنظر سازمان تعزیرات حکومتی
موضوع: اعتراض به رای شماره. مورخه. سازمان تعزیرات حکومتی
سلام علیکم
احتراماً معروض می دارد اینجانب. فرزند. شماره ملی. دفاعیات خود / مراتب اعتراض خود نسبت به دادنامه شماره. مورخه. صادره در خصوص پرونده. از شعبه. را به شرح زیر اشعار می دارد:
با توجه به دفاعیات پیشین و لایحه دفاعیه همانگونه که استحضار دارید شغل و کسب و کار اینجانب به هیچ وجه یکی از مصادیق. (زیر قیمت فروشی و حراج) نیست به این دلیلی که در محل کسب بنده اقدام به عرضه کالاهای تولیدکننده های دیگر را عرضه نمی شود، بلکه تنها اقدام به فروش تولیدات خود بصورت از تولید به مصرف ارائه می نماییمT البته با بهای پایین تر در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.
ضمن اینکه تمام تولیدات ما دارای شناسنامه معتبر و قیمت هستند بلکه برای هر فروشی صورتحساب رایانه ای (فاکتور) نیز صادر می شود.
ما را به میزان. ریال به دلیل حراج خارج از مقررات جریمه‌مان کردند و. ریال به دلیل ارائه‌ی جنس بدون اتیکت قیمت. به استحضار می رسانم که به غیر از کتاب‌ها که جملگی قیمت پشت جلد دارند، در بخش بسیار کوچکی از فروشگاه، مقداری لوازم تحریر معمولی مثل خودکار و مداد ارائه می‌شود. این اجناس نیز به صورت دسته‌ای و جعبه‌ای قیمتشان درج شده و در خصوص اقلام دیگر مثل مداد و خودکار یا پاک کن امکان برچسب زدن به تک تک آنها وجود ندارد و این کار عرفا انجام نمی شود.
در انتها مجددا مراتب اعتراض و درخواست بررسی مجدد موضوع را به حضور محترمتان اعلام می نمایم …
نام و نام خانوادگی
امضا و اثر انگشت
تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه