امروز جمعه 02 مهر 1400
lawman.cloob24.com
0

در شرح دادخواست می نویسید:با عرض سلام و تحیت احتراما به استحضار عالی می‌رساند:

با عرض سلام و تحیت احترامأ به استحضار عالی می رساند:
اینجانب…………… مالک ملک مسکونی به نشانی ……………………………………………………………………. می باشم. در مورخ …………. مطلع شدم مشتکی عنه مرتکب قَوّادی شده است. مشارالیه مستأجر اینجانب در ملک اخیر الذکر است. توضیح اینکه در تاریخ………….،………………، که از همسایگان مشتکی عنه می باشد، با بنده تماس گرفت و از ایجاد مزاحمت های که مشتکی عنه برای اهالی ساختمان بوجود آورده است، گله مند بود.
با توجه به شهادت همسایگان 1-…………. 2-…………… 3-………….، مشتکی عنه در ساعات مختلف از شبانه روز بساط شهوترانی دیگران را فراهم کرده و با أخذ وجه، همسر و دختر خود را برای زنا در اختیار مردان قرار داده است. پس از شنیدن اظهارات شهود، اینجانب در تاریخ ………… ساختمان مذکور را به همراه ………… تحت نظر قرار دادم، در ساعت ………. همان روز، دو نفر آقا داخل منزل شدند.
اینجانب و ………… چند دقیقه بعد از ورود آنها، وارد ساختمان شدیم و از طریق پنجره بالای درب ورودی آپارتمان فوق، افراد مذکور را در حال زنا با همسر و دختر مشتکی عنه مشاهده کردیم. پس از مواجه با این صحنه بلافاصله با پلیس تماس گرفتم و موضوع را گزارش کردم، با حضور به موقع مأمورین کلانتری ………. مشتکی عنه و اشخاص فوق، دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.
فلذا با عنایت به شرح موضوع با کیفیت فوق و با توجه به ادله اینجانب شامل: 1-گزارش پلیس2-شهادت شهود 3-…………. و با توجه به اینکه فعل ارتکابی مشتکی عنه از مصادیق بارز مواد،243 242 قانون مجازات اسلامی می باشد، تعقیب و مجازات ایشان به اتهام قَوّادی، مورد استدعاست. قبلاً از بذل عنایت جنابعالی کمال تشکر را دارد.
همچنین با توجه به خسارات وارده به اینجانب که مبلغ…………… ریال است، بدواً تقاضای صدور و اجرای فوری تأمین خواسته را دارم.

 

در بخش خواسته یا موضوع وبهای آن  می نویسید:

قوادی

در بخش دلائل و منظمات داخواست می نویسید:

1- گزارش پلیس 2- شهادت شهود 3- گواهی پزشکی

سپس فرم بالا را به دادسرا تحویل خواهید داد.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه